fbpx

ar-on

Biz Kimiz

Merhaba

TLT Panel ailesi 2011 yılından itibaren, sahip olduğu LGP (Light Guide Panel) Patenti ile LED Panel ve LED Lightbox’ lar üretiyor. Yıllar süren AR-GE çalışmaları sonucunda kenardan aydınlatma teknolojisinde aldığı patentlerle Türkiye’de üretime başlayan TLT Panel ürünleri okullarda, hastanelerde, bankalarda, iş merkezlerinde, hava alanlarında, alışveriş merkezlerinde, tüm Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde sayısız mekanda güvenle kullanılıyor.

Yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlar kanalı ile kurduğu sürdürülebilir ilişkilerle prestijli projelere imza atan TLT, sahip olduğu patentli Kesitten Aydınlatma – LGP (Light Guide Panel) teknolojisini LED lambaya uygulayarak ezber bozan yeni tasarım Ar-On LED Lamba’ lar ile tekrar bir ilke imza atıyor.

 

Fabrika
iletişim

Huzur Mahallesi Oto Sanayi Sitesi
4. Levent Menderes Caddesi No:16
Sarıyer / İSTANBUL
+90 (212 280 56 59)

    Bu formla toplanan bilgiler TLT Panel tarafından saklanarak, isteğinize yanıt vermemiz için kullanılacaktır. Hakkınızda toplanan ve saklanan herhangi bir bilginin kullanımına erişimini, düzeltilmesini, kaldırılmasını veya kısıtlanmasını talep edebilirsiniz. Bu bilgileri nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin.

    Konuşmayı Başlat
    1
    Merhaba.
    Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?